İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Hakkımızda

Şehirler Arası Nakliyat

Biz Kimiz ?

Kolumanlar Nakliyat olarak 1995 yılında alanında uzman bir kadronun bir araya gelmesi ile kurulmuş kurumsal bir firmayız. Kurulduğumuz günden itibaren tek gayemiz müşterilerimize en iyi nakliyat deneyimini yaşatmak ve mutlu müşteriler yaratmaktır. Mutlu müşterilere sahip olmak için her türlü detaya dikkat etmekte ve kendimizi sürekli olarak güncellemekteyiz.Kurulduğumuz günden itibaren firma olarak teknolojiye entegre olmakta araç filomuzu ve ekibimizi genişletme, geliştirmekteyiz.

Güler Yüzlü Hizmet
0%
Sabit ve Uygun Fiyat
0%
Müşteri Memnuniyeti
0%
Kaliteli Hizmet
0%

Vizyonumuz

Vizyonumuz önümüzdeki 5 yıl içerisinde İstanbul’da hizmet veren en büyük ve en güvenilir evden eve nakliyat firması olmaktır. Vizyon hedefimizi geliştirmek için elemanlarımıza özel eğitimler vermekte ve yeni şubeler ile hizmet verdiğimiz alanları genişletmekteyiz.

Misyonumuz

Misyonumuz Müşterilerimize en kaliteli nakliyat hizmetini vermek ve müşterilerimizin yaşadıkları sorunları hızlı çözüm bulmaktır. Bu doğrultuda müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olmakta ve müşterilerimizin isteklerini yerine getirmekteyiz.

Firmamızı tercih ettiğiniz takdirde sizleri ne gibi hizmetler bekliyor?

İlk olarak firmamız yeni araç filosu ile eşyalarınızı asansörlü olarak taşıyabilmektedir. Asansörlü taşıma sayesinde hem eviniz hızlı taşınmakta hem de kırılma, çizilme gibi durumlardan kurtulmaktasınız.

Eşyalarınızı isterseniz evinizde özel koruyucu kaplama malzemeleriyle paketleyerek taşımakta ve bu sayede eşyalarınızın zarar görmesinin önüne geçmekteyiz.

Sigortalı taşıma hizmetimiz ile eşyalarınızı taşırken garanti altına almakta ve kaza, düşme gibi olabilecek durumlarda meydana gelen hasarlara karşı korumaktayız. Eğer bir sorun olur ise sigorta şirketi  tarafından masrafınız karşılanmaktadır.

0
Yıllık Tecrübe
3000
Mutlu Müşteri
1000
Taşınan Ev
6000
Şehirler Arası Nakliyat

Bizden Fiyat Teklifi alın

Size özel fiyat tekfikleri için bizi arayın: 0533 209 6507

Taşınma süreciniz için en uygun fiyatları bulmak artık çok daha kolay! Şehirler arası nakliyat, ev taşıma, ofis taşıma veya parça eşya taşıma ihtiyaçlarınız için bizden fiyat teklifi alın. Profesyonel ekibimiz ve geniş hizmet yelpazemizle, taşınma sürecinizi en ekonomik şekilde yönetiyoruz. Hemen bize ulaşın ve size özel uygun fiyatlarımızı öğrenin. Güvenli ve uygun maliyetli taşınmanın keyfini çıkarın!