Şehirler Arası Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat (3)
Şehirler Arası Taşımacılık
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (3)
Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (27)

Bir yerden bir yere taşınırken taşınacak olan eşyalar büyük bir dikkat ile paketlenmelidir. Taşınacak olan eşyanın türü ve ya ağırlığı önemli olmaksızın, taşınırken ve paketlenirken her daim en yüksek dikkat gösterilmelidir. Bu dikkati ve en uygun fiyatları ise Kolumanlar Nakliyat olarak biz sağlamaktayız. Bulunan birçok hizmetlerimiz içindeki seçeneklerden bir tanesi ise şehirlerarası nakliyattır.

Kolumanlar Nakliyat Farkı

                Firmamızın taşımacılık sektöründe çalışan diğer firmalardan farklı olarak birinci planda tuttuğu şey müşteri memnuniyetidir. Bu memnuniyet bizim için maddiyattan çok daha önemli bir unsurdur. Kolumanlar Nakliyat olarak verdiğimiz farklı hizmetler ise şunlardır:

  • Evden eve
  • Ofisten ofise
  • Şehir içi
  • Şehirlerarası
  • Parça eşya taşıma

Bu hizmetleri sunarken de ilk dikkat ettiğimiz şey sizin değerli eşyalarınızın en hızlı ve güvenli şekilde taşınacağınız yerden alınıp, gideceği yere taşınmasıdır. Eşyalarınız taşınırken özellikle şehirlerarası nakliyat işlemleri sırasında eşyalarınız büyük zararlar görebilir hatta tamamı ile kırılabilirler. Bu yüzden de özellikle kırılgan eşyalarınız özel malzemeler ile güzelce sarılır, ardından ise sınıflandırılarak farklı varillere doldurulur. Eğer işinizi kendi ellerinizle yapıp, kutulama ve özellikle kırılgan eşyaların sarılma işlemlerini kendiniz yaparsanız, biz de sizin hazırlamış olduğunuz bu kolileri en hızlı ve sağlam şekilde araçlarımız içine yerleştiririz. Kolilemeli taşıma ve ya sadece taşıma, evden eve taşıma gibi farklı hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgiler için ise firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Her Türlü Taşıma Hizmeti

                Kolumanlar Nakliyat olarak hizmetlerimiz sadece şehirlerarası değil, şehir içi olarak da bulunmaktadır. Eğer şehir içinde ve ya şehir dışında bir ev, bir ofis taşımaktaysanız, ya da sadece olarak birkaç parça eşyanızı bir yerden bir yere taşımak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih etmenizdeki en büyük sebep ise gün sonunda eşyalarınızı en hızlı ve güvenli şekilde teslim almanın mutluluğunu size bizim sağlayacak olmamız. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tuttuğumuz gibi, aynı zamanda hızı da en yüksek seviyelerde tutmaktayız. Fiyatlarımız ise hız ve müşteri memnuniyetimizin yanında oldukça aşağılarda. Yani size her türlü taşımacılık hizmetini en yüksek hızda sunarken, en aşağı fiyat tarifelerini uyguluyoruz. Firmamızın verdiği farklı hizmetler ve bunlarla ilgili her türlü bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.