İstanbul Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

İstanbul Kırşehir Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
İstanbul İzmit Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017

Şehirlerarası nakliyat hizmetleri, her yıl yeniliğe açık olarak tüketicilere sunulmaktadır. Elbette ki alınan hizmetlere göre farklı fiyat tarifeleri uygulanırken, hizmet çeşitliliği tüketicilere sunuluyor. Genel olarak bazı nakliye firmaları sadece araç desteği sunsalar da, evden eve taşımacılıkta müşterilerin en çok zorlandıkları durumlar arasında, eşyaların araçlara yükleme işlemleri yer almaktadır. Sizlere bu kapsamda hizmetlerini sunan firmamız, firma personelleri ile eşyaların araçlara yüklenmesini sağlamaktadır. Yani, evlerde oturuyor durumda eşyalarınız yerli yerindeyken, belirlediğiniz tarih ve saat ele alınarak, firma personellerimiz adreslerinize gelerek, eşyalarınızı istediğiniz gibi paketliyor ve firma araçlarına yüklüyor. Böylelikle hiçbir taşıma işlemine karışmadan, yorgunluk çekmeden, evlerinizi istediğiniz adreslere kolaylıkla taşıyabiliyorsunuz. Yine İstanbul Tekirdağ evden eve nakliyat hizmetlerinde, alacağınız diğer hizmetler de şu şekilde sizlere eşlik edebilmektedir.

Hızlı ve güvenli teslimat

Genel olarak taşımacılık firmalarının sorunları arasında, eşyaların hasar alması yer alıyor. Elbette ki müşteri memnuniyetine her daim önem veren firmamız, güvenli taşımacılık konusunda sektörün öncü firmaları arasında yer alıyor. 1995 yılında Maltepe’ de kurulmuş olurken, Türkiye’ nin birbirinden farklı bölgesine yıllardır hızlı ve güvenli taşımacılık hizmeti vermektedir.

Eşyalarınızın taşınması, belirlenmiş sözleşme dahilinde, garanti ve sigortalı olarak gerçekleştiriliyor. Böylelikle eşyaların hasar alması, firma sorumluluğunda olurken, firma kaynaklı hatalarda da müşteri mağduriyeti tamamen ortadan kaldırılarak, destek olunmaktadır. Bu da yine İstanbul Tekirdağ evden eve nakliyat firması olarak sizlere sunduğumuz özellikler arasında.

Parça eşya taşıma hizmeti

Firmamızın diğer hizmetleri arasında, parça eşya taşıma hizmeti de bulunmaktadır. Genel olarak öğrenciler, sürekli adres değiştiren tüketiciler için kullanılırken, birkaç parça eşyanın da güvenli olarak taşınması gerektiği durumlarda tercih edilebilir. Bu durumda da, araçlarımızda her müşteri için eşya ebatlarına göre belirlenmiş kapak büyüklükleri doldurularak, hizmet verilmektedir. Bu hizmetler, araçların diğer müşterilerin eşyalarına da ayrılan bölümler ile doldurulması sağlanırken, daha uygun fiyatlar dahilinde kullanıcısına destek olmaktadır. En uygun fiyatlar parça eşya taşıma hizmetleri bünyesinde yer almaktadır. Detaylı bilgilere firmamız yetkilileri ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Ödeme kolaylığı

Bazı firmalar, peşin ödeme konusunda oldukça ısrarcı olsa da, firmamız, aylık ödeme planları ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Yine dilediğinizde peşin ödeme fırsatlarından yararlanabilir, dilediğinizde de aylık taksit imkânlarından faydalanabilirsiniz.