İstanbul Kırşehir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Muş Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
İstanbul Tekirdağ Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017

Ülkemizde hizmet veren pek çok farklı sayıda lojistik firması bulunsa da, elbette ki eşyalarınızın maddi ve manevi güvenliği açısından bunlar arasından seçim yapmanız gerekiyor. Yanlış seçimler doğrultusunda hem fiyat hem de hizmet açısından sorunlar yaşamanız mümkün olacaktır. Bundan kaynaklı olarak seçim yaparken dikkatli olmak ve firmanın verdiği hizmetlerden tam olarak haberdar olmanız gerekmektedir. Sizlere bu yazımızda, İstanbul Kırşehir evden eve nakliyat hizmetleri ve bunun yanı sıra tüm ülkenin tüm şehirlerine nakliye hizmeti veren firmamızdan bahsetmek gerekirse, şu bilgilere yer vermek mümkün olacaktır.

Evden eve hızlı nakliyat

İstanbul’ da hangi semtte olursanız olun, ilçelerden ya da köylerden belirlediğiniz adreslerden eşyalarınızı teslim alıyoruz. Eşyalarınızı en güvenli şekilde teslim alabilmek için, öncelikle ambalaj yapabilmek üzere özel malzemeler kullanıyoruz. Böylelikle eşyalarınızı teslim alırken, paketlemesi yine firma elamanlarımız dahilinde gerçekleştirilirken, sonrasında da araçlara yüklemesi yapılmaktadır. Böylelikle taşıma esnasında her hangi bir hasar ya da yıpranma durumu söz konusu olmuyor.

Güvenli ve sigortalı taşımacılık

Müşterilerimizin memnuniyetini her daim kazanmak için; taşımacılık hizmetlerimizi güvenli olarak gerçekleştiriyoruz. Güvenli taşımacılık yapabilmek üzere, sigortalı taşımacılık hizmetlerimizi müşterilerimize sunarken, yine araç içerisinde kullandığımız güvenlik ekipmanları dahilinde de sallanma, sarsıntı ya da yol durumuna bağlı olarak etkilerden eşyalarınızı koruyarak, istenilen adreslere teslimatını gerçekleştirmekteyiz.

Eşyaları kim taşıyor?

Genel olarak taşımacılık firmaları sadece araç desteği verse de, bizler; ‘’ Kolumanlar Nakliyat ‘’ olarak, eşyaların evden çıkarılması hizmetini de vermekteyiz. Yani, bizler ile iletişime geçen bir müşterimiz; İstanbul Kırşehir evden eve nakliyat hizmetlerinde eşya taşıma gibi işlemler ile uğraşmasına hiç gerek kalmayacaktır. Tüm işlemler firma bünyesinde gerçekleştirilecek olup, fiyatlandırma da bu şekilde gerçekleştiriliyor.

Ödeme şartlarında kolaylık

1995 yılından günümüze kadar hizmetlerimizi sürdürürken, müşterilerimize her daim kolaylıklar sunuyoruz. Peşin ödeme fiyatlarımız müşterilerimizin desteğinde olurken, yine ödeme kolaylığı olması adına, aylık taksit planları oluşturarak da rahat bir ödeme imkânı ortaya koyulmaktadır. Tüm bu konularda bilgi sahibi olmak, detaylara göz atmak ve fiyatlandırma hakkında bilgilere ulaşabilmek üzere; firmamız yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.