Şehirler Arası Taşımacılık

istanbul evden eve nakliyat (13)
İstanbul Mersin Nakliyat Firmaları
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (27)
Şehirler Arası Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (3)

Yeni bir yere taşınmak, her zaman için dikkat ve ilgi gerektiren bir iştir. Taşınacak yük, eşya ne kadar hafif ve ya ağır olursa olsun, her daim en yüksek dikkat ve kalite ilke bu iş gerçekleştirilmelidir. Kolumanlar Nakliyat olarak bu konuda her türlü hizmeti sunmakta ve sizlere en uygun fiyatları sağlamaktayız. Firmamızın verdiği hizmetlerin başında ise şehirlerarası taşımacılık gelmektedir.

Neden Kolumanlar Nakliyat

                Kolumanlar Nakliyat olarak ister şehir içi isterse de şehirlerarası taşımacılık olsun her türlü hizmetimizde ilk gayemiz koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Kolumanlar Nakliyat olarak evden eve, ofisten ofise, şehir içi, şehirlerarası, parça eşya taşıma gibi farklı hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetleri sunarken de ilk dikkat ettiğimiz şey sizin değerli eşyalarınızın en hızlı ve güvenli şekilde taşınacağınız yerden alınıp, gideceği yere taşınmasıdır. Eşyalarınız taşınırken, özellikle şehirlerarası işlemler sırasında büyük zararlar görebilirler. Bu yüzden de özellikle kırılgan eşyalarınız özel malzemeler ile güzelce sarılır, ardından ise sınıflandırılarak farklı varillere doldurulur. Eğer kutulama ve ya varile koyma işlerini siz önceden yaptıysanız, biz sizin hazırlamış olduğunuz kutu ve varilleri en uygun şekilde taşıyarak size en uygun hizmeti sunmaktayız. Sadece taşıma ve kolileyip taşıma gibi farklı işlemler arasındaki farkları öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Faklı Hizmetler

                Kolumanlar Nakliyat olarak size sadece şehirlerarası değil, şehir içi hizmetler de sunmaktayız. Eğer şehir içinde ve ya şehir dışında bir ev, bir ofis taşımaktaysanız, ya da sadece olarak birkaç parça eşyanızı bir yerden bir yere taşımak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Bizi tercih etmelisiniz çünkü ilk amacımız sizin tamamı ile mutlu bir şekilde günün sonunda eşyalarınızı teslim almanız. Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tuttuğumuz gibi, aynı zamanda hızı da en yüksek seviyelerde tutmaktayız. Fakat fiyatlarımız ise bu iki etkenin yanında oldukça aşağılarda. Yani size her türlü taşımacılık hizmetini en yüksek hızda sunarken, en aşağı fiyat tarifelerini uyguluyoruz. Farklı hizmetlerimiz ve fiyatları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.