Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

istanbul evden eve nakliyat (20)
Şehirler Arası Nakliyat İstanbul
Mayıs 30, 2017
nakliyat
Şehirler Arası Ev Taşıma
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (28)

Bir yerden bir yere bir şeyler taşımak teorik olarak oldukça basit bir iştir. Eşyaları kolile, araca yükle, istenilen yere götür ve indir. Her ne kadar böyle kolay görünse de bu işlem oldukça zor ve meşakkatli bir iştir. Kolumanlar Nakliyat olarak bu konuda her türlü hizmeti sunmakta ve sizlere en uygun fiyatları sağlamaktayız. Kolumanlar Nakliyat bünyesinde verdiğimiz hizmetlerden birisi ise şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetimizdir.

Bizi Seçin

                Firmamızın bütün hizmet dallarındaki ilk önceliği müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin memnun kalmadığı işler bizim için kesinlikle bir başarısızlık olarak kabul edilmektedir. Kolumanlar Nakliyat olarak şehirlerarası parça eşya taşıma, şehir içi eşya taşıma, evden eve taşıma gibi farklı farklı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Size bu hizmetlerimizi sunarken ise en çok dikkat ettiğimiz şey, eşyalarınızın en güvenli ve en sağlam şekilde gidecekleri yere ulaştırılmasıdır. Eşyalarınız taşınırken, özellikle şehirlerarası işlemler sırasında büyük zararlar görebilirler. Bu yüzden de özellikle kırılgan eşyalarınız özel malzemeler ile güzelce sarılır, ardından ise sınıflandırılarak farklı varillere doldurulur. Eğer ki bu eşyaların kutulanma ve paketlenme işlerini bize bırakmaz ve kendiniz yaparsanız, biz de sadece olarak hazırladığınız bu kolileri en uygun şekilde araçlarımıza yerleştirerek en hızlı ve güvenli şekilde taşımak için çalışırız. Kolilemeyi bizim yapmamız ve ya sizin yapmanız arasındaki farklar ve bunlarla ilgili detaylı bilgilere ise firmamız ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Başka Hangi Hizmetlerimiz Var?

                Kolumanlar Nakliyat olarak bizi tercih etmelisiniz çünkü ilk amacımız sizin tamamı ile mutlu bir şekilde günün sonunda eşyalarınızı teslim almanız. Firmamız bünyesinde sadece şehirlerarası değil, ayrıca şehir içi taşımacılık hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Eğer şehir içinde ve ya şehir dışında bir ev, bir ofis taşımaktaysanız, ya da sadece olarak birkaç parça eşyanızı bir yerden bir yere taşımak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz.  Müşteri memnuniyeti ve bunun yanında hız, bizim en yüksek seviyede tuttuğumuz unsurlardır fakat bu yüksek seviyedeki unsurların yanında ise fiyatlarımızı hep en aşağılarda tutmuşuzdur. Yani size her türlü taşımacılık hizmetini en yüksek hızda sunarken, en aşağı fiyat tarifelerini uyguluyoruz. Hizmetlerimiz ve fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgiler almak için ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.