Şehirler Arası Nakliyat Ücretleri

istanbul evden eve nakliyat (27)
Şehirler Arası Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (20)
İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (3)

İki ev, iki ofis, iki şehir hatta iki ülke arası taşımacılık yapan firmalar, farklı hizmetler için farklı ücret tarifeleri sunmaktadırlar. Ülkemizde ise şehirlerarası nakliyat yapan birçok firma bulunmaktadır. Fakat bu firmaların hepsini bir bir deneyip, güvenilirliğini kontrol etme şansınız yoktur. Bu yüzden yapmanız gereken ilk ve tek şey bize, Kolumanlar Nakliyata gelmek olmalıdır. Kolumanlar Nakliyat olarak farklı hizmetleri en hızlı ve en uygun fiyatlı şekilde biz sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Kolumanlar Nakliyat olarak hem şehirlerarası nakliyat ücretleri hem de müşteri memnuniyeti konusunda en iddialı firma olduğumuzu söylemek isteriz. Bunu sağlarken de maksimum hız ve güveni de garanti etmekteyiz. Eşyalarınız özellikle şehirlerarası taşınırken, uzun saatler aracın arkasında başka diğer eşyalar ile kalacağı için zarar görme ve kırılma ihtimalleri çok yüksektir. Bu yüzden de özellikle cam, tablo, vazo, televizyon gibi zarar görmesi ve kırılması muhtemel eşyalar tarafımızca özel malzemeler ile birkaç kat katlanarak, zarar görmemeleri için ayrı ayrı kolilenir ve ya büyük varillerin içlerine koyulurlar. Bu eşyaların eğer kolilemelerini önceden sizler yaptı iseniz, biz sizin hazırladığınız bu kolileri ağırlıklarına göre araç içine yerleştirmekteyiz. En ağırlar en aşağıda olmak üzere yukarıya çıktıkça hafifleyen bir piramit gibi eşyalarınızı yerleştirerek, zarar görme ihtimallerini en aza indirmekteyiz. Bu işlemler ile ilgili detaylı bilgiler ve fiyat tarifelerini öğrenmek için ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Uygun Fiyatlar, Geniş Hizmet Yelpazesi

                Kolumanlar Nakliyat olarak şehirlerarası nakliyat ücretleri konusunda en iddialı firmalardan birisiyiz. Ayrıca bu fiyatlarımız sadece şehirlerarası taşımacılıkta değil, diğer hizmetlerimiz de de geçerlidir. Siz en uygun fiyatlara ve en hızlı şekilde sunduğumuz hizmetlerimiz ise şunlardır:

  • Şehirlerarası taşımacılık hizmetleri
  • Evden eve taşımacılık hizmetleri
  • Şehir içi taşımacılık hizmetleri
  • Parça eşya taşıma hizmetleri

Size bu hizmetleri sunarken ise ilk önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Bizim için sizin memnun olmanızdan önce hiçbir şey gelmemektedir. Size sunduğumuz her türlü hizmet ile ilgili en detaylı bilgiler ve fiyat tarifelerimiz için ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.