Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

istanbul evden eve nakliyat (20)
İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (20)
Şehirler Arası Nakliyat İstanbul
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (35)

Eşya taşıma işi her ne kadar kulağa basit gelse de oldukça meşakkatli ve zor bir iştir. Bu iş büyük bir ilgi ve dikkat gerektirmektedir. Taşınacak olan eşya ise her ne olursa olsun, ağırlık ve ya değer gözetilmeksizin en yüksek seviyede dikkat ile paketlenmeli ve öyle taşınmalıdır. Taşıma işlerinde ise her türlü konuda en yüksek seviyeyi bizde, Kolumanlar Nakliyatta bulacaksınız. Şehirlerarası nakliyat konusunda ise gösterdiğimiz özen oldukça daha fazladır.

Şehriler Arası Taşımacılık

                Şehirlerarası nakliyat sırasında eşyaların zarar görmesi ve hatta tamamı ile kırılması ihtimali vardır. Bu yüzden de özellikle kırılgan eşyalarınız özel malzemeler ile güzelce sarılır, ardından ise sınıflandırılarak farklı varillere doldurulur. Eğer işinizi kendi ellerinizle yapıp, kutulama ve özellikle kırılgan eşyaların sarılma işlemlerini kendiniz yaparsanız, biz de sizin hazırlamış olduğunuz bu kolileri en hızlı ve sağlam şekilde araçlarımız içine yerleştiririz. Sunduğumuz hizmetler ise sadece şehirlerarası taşımacılık ile sınırlı değildir. Bunun dışında farklı birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Evden eve, ofistenofise, şehir içi, şehirlerarası, parça eşya taşıma gibi birçok farklı hizmetimiz bulunmaktadır. Bütün bu hizmetlerimiz ve fiyatlarımız ile ilgili en detaylı bilgileri ise firmamıza ulaşarak elde edebilirsiniz.

Sizin Memnuniyetiniz, Bizim Başarımız

                Kolumanlar Nakliyat olarak bizi tercih etmenizdeki en büyük sebep, gün sonunda eşyalarınızı en hızlı ve güvenli şekilde teslim almanın mutluluğunu size bizim sağlayacak olmamız. Kolumanlar Nakliyat olarak hizmetlerimiz sadece şehirlerarası değil, şehir içi olarak da bulunmaktadır. Eğer şehir içinde ve ya şehir dışında bir ev, bir ofis taşımaktaysanız, ya da sadece olarak birkaç parça eşyanızı bir yerden bir yere taşımak istiyorsanız, bizi tercih edebilirsiniz. Her ne kadar müşteri memnuniyetimiz en yukarılarda olsa da, verdiğimiz hizmetler için talep ettiğimiz ücretler oldukça aşağı seviyelerdedir. Müşteri memnuniyeti ile aynı seviyede tuttuğumuz başka bir şey ise hızdır. Fakat hızlı bir şekilde size hizmet verirken, asla güvenden ödün vermemekteyiz. Yani size her türlü taşımacılık hizmetini en yüksek hızda sunarken, en aşağı fiyat tarifelerini uyguluyoruz. Firmamızın sunduğu her türlü hizmet, bu hizmetlerle ilgili detaylı bilgiler ve fiyatlara ulaşmak için ise firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.