Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat (23)
Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (2)

                Şehirlerarası evden eve nakliyat, şehir içi evden eve nakliyat ve daha birçok farklı taşımacılık hizmetleri için farklı tarifeler bulunmaktadır. Ülkemizde ise şehirlerarası nakliyat yapan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların güvenilirliklerini test etmek ise mümkün değildir. Bu yüzden yapmanız gereken ilk ve tek şey bize, Kolumanlar Nakliyata gelmek olmalıdır. Firma olarak her türlü hizmete en uygun fiyatları vermekte ve bu hizmetleri en hızlı şekilde sizlere sunmaktayız.

Farklı Hizmetler, Uygun Fiyatlar

Şehirlerarası evden eve nakliyat ve sunduğumuz diğer bütün hizmetlerde ilk amacımız, sizin memnun kalmanız. Kolumanlar Nakliyat olarak evden eve, ofisten ofise, şehir içi, şehirlerarası, parça eşya taşıma gibi farklı hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetlerimizi sunarken ise ilk önceliğimiz sizin günün sonunda hizmetimizden memnun kalmanız. Bunu ilke edinmemiz sayesinde ise size sunduğumuz her türlü hizmeti en hızlı şekilde, en uygun fiyatlara en hızlı şekilde sunmaktayız. Hizmet kalitesini yukarıda tutarken fiyatları aşağıda tutmamızın sebebi ise sizin en kaliteli hizmete en kolay şekilde ulaşabilmenizi sağlamak istememizdir. Bu hizmetler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl Taşıyoruz?

                Kolumanlar Nakliyat olarak, taşımacılık sektöründeki en hızlı, en güvenilir ve en memnun kalacağınız firma olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. Bunu sağlarken de maksimum hız ve güveni de garanti etmekteyiz. Eşyalarınızın taşınması sırasında, özellikle uzun mesafeler arası olacak olan taşıma işlemlerinde zarar görmeleri ve hasar almaları oldukça olası bir durumdur. Eşyalarınızın zarar görmemesi için özellikle de cam, tablo ve ya vazo gibi kırılabilecek ve değerli eşyalarınızı çeşitli özel malzemeler ile birkaç kat şeklinde sararak koruma altına almaktayız. Bu eşyaların eğer kolilemelerini önceden sizler yaptı iseniz, biz sizin hazırladığınız bu kolileri ağırlıklarına göre araç içine yerleştirmekteyiz. En ağırlar en aşağıda olmak üzere yukarıya çıktıkça hafifleyen bir piramit gibi eşyalarınızı yerleştirerek, zarar görme ihtimallerini en aza indirmekteyiz. Kolilemeleri sizin ve ya bizim yapmamız durumunda olacaklar, fiyat farkı ve diğer konularla ilgili bilgileri almak için ise firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.