Şehirler Arası Eşya Taşıma

nakliyat
Şehirler Arası Ev Taşıma
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (23)
Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (12)

Ev taşımak, eşya taşımak gibi konularda her firmaya güvenmek mümkün değildir. Genel olarak taşımacılık işi teoride çok kolay gibi görünse de uygulama da oldukça zor bir iştir. Kolumanlar Nakliyat olarak bu konuda her türlü hizmeti sunmakta ve sizlere en uygun fiyatları sağlamaktayız. Firmamızın verdiği hizmetlerin birisi ise şehirlerarası eşya taşıma hizmetidir.

Sunduğumuz Hizmetler Neler?

               Kolumanlar Nakliyat olarak ilk önceliğimiz, sizin memnuniyetinizdir. Hem şehirlerarası eşya taşıma hizmetlerimizde, hem de verdiğimiz diğer hizmetlerde bizim için ilk önceliğimiz, sizin gün sonunda yüzünüzde oluşacak olan gülümsemedir. Bu memnuniyet bizim için maddiyattan çok daha önemli bir unsurdur. Kolumanlar Nakliyat olarak şehir içi, şehirlerarası, parça eşya taşıma evden eve, ofisten ofise taşımacılık hizmetlerimiz bulunmaktadır.Size bu hizmetleri sunarken ise ilk önceliğimiz sizin memnuniyetiniz. Bizim için sizin memnun olmanızdan önce hiçbir şey gelmemektedir. Size sunduğumuz her türlü hizmet ile ilgili en detaylı bilgiler ve fiyat tarifelerimiz için ise firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Bizim Önceliğimiz

Kolumanlar Nakliyat olarak bizi tercih etmenizdeki en büyük sebep, gün sonunda eşyalarınızı en hızlı ve güvenli şekilde teslim almanın mutluluğunu size bizim sağlayacak olmamız. Kolumanlar Nakliyat olarak hizmetlerimiz sadece şehirlerarası değil, şehir içi olarak da bulunmaktadır. Eşyalarınız özellikle şehirlerarası taşınırken, uzun saatler aracın arkasında başka diğer eşyalar ile kalacağı için zarar görme ve kırılma ihtimalleri çok yüksektir. Bu yüzden de özellikle cam, tablo, vazo, televizyon gibi zarar görmesi ve kırılması muhtemel eşyalar tarafımızca özel malzemeler ile birkaç kat katlanarak, zarar görmemeleri için ayrı ayrı kolilenir ve ya büyük varillerin içlerine koyulurlar. Eğer ki bu eşyaların kutulanma ve paketlenme işlerini bize bırakmaz ve kendiniz yaparsanız, biz de sadece olarak hazırladığınız bu kolileri en uygun şekilde araçlarımıza yerleştirerek en hızlı ve güvenli şekilde taşımak için çalışırız. Kolileme işlemini bizim yapmamız ve ya sizin yapmanız durumunda fiyat farkı olacaktır. Bu fiyat farkını ve diğer hizmetlerimiz hakkında ki bütün bilgileri ise firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.