İstanbul Yalova Arası Nakliyat

İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
İstanbul Manisa Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (2)

Ülkemizde, pek çok farklı şehirde yer alan taşımacılık firmaları, günümüzde her ne kadar profesyonel hizmet verdiklerini söyleselerde, elbette ki bazı firmalar, alanında uzman olmamasından dolayı, eşyalar hasarlı olarak yerlerine ulaştırılmaktadır. Bu durumda genel olarak taşıma esnasında sarsıntı ve diğer etkenlere bağlı olarak ortaya çıkıyor. Elbette ki bunun yanı sıra ambalajlarının iyi olmaması da eşyaların çizilmesi ve kırılması gibi sorunlar ile karşılaşmalarına neden oluyor. Bu konuda oldukça hassas olan firmamız dahilinde, sizlerde profesyonel lojistik hizmetlerinden yararlanabilir, hem maddi hem de manevi değerleri yüksek olan eşyalarınızı, güvenle ve hızlı bir şekilde başka bir adrese taşıyabilirsiniz.

Bu yazımızda, İstanbul Yalova arası nakliyat hizmetlerinizden yararlanırken, ne gibi hizmetler alabileceğiniz konusunda sizlere yardımcı olacağız.

Eşyaların adresten teslim alınması

Elbette ki istenilen tarih ve saat ele alınarak, eşyalarınızı firma araçlarımız ve firma çalışanlarımız ile birlikte teslim almaktayız. Teslim almadan önce, elbette ki belirtilen şartlar göz önünde bulundurularak anlaşma yapılması gerekmektedir. Şehirlerarası taşımacılık öncesi, eşyaların kim tarafından paketleneceği ve evden araca yükleneceği tercih edilmelidir. Bu durumda firmamız, kendi çalışanları tarafından verdiğimiz hizmetler dahilinde, eşyaların paketlenmesi ve araca yüklenmesi hizmetlerini de siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Yani, hiçbir sorun yaşamadan ve işin yorgunluğundan da kurtularak, eşyalarınızı adresten teslim ederek, diğer bir adrese yüklenmesini sağlayabileceksiniz.

Taşımacılık esnasında eşyalar sigortalanarak, sizlere daha güvenli ve profesyonel bir hizmet sunulmaktadır. Böylelikle maddi ve manevi değerleri yüksek olan eşyaları gönül rahatlığı ile firma personellerimize emanet edebileceksiniz.

Ofis eşyaları taşımacılığı

İstanbul’ da bulunan bir ofisi, Yalova çevresinde bir adrese taşımak istediğinizde, parça halde olan koltuk takımları, ofis masa ve sandalyeleri, güveni bir şekilde taşımacılığının yapılmasını istiyorsanız, İstanbul Yalova arası nakliyat firmamız ile görüşerek, tüm detayları öğrenebilirsiniz. Elbette ki ofis eşyalarında da daha güvenli bir hizmet sunulması adına, firma personellerimiz eşyalarınızı en iyi şekilde ambalajlayarak, çizik, kırılma, yıpranma gibi özelliklere sahip olmadan, istediğiniz tarih ve saat kapsamında istenilen adrese teslim edebilecektir. De- monte hale getirilmesi gereken masa ve koltuk takımlarını da istediğiniz noktalara montajını yaparak, hizmetleri müşteri memnuniyeti adına sizlere sunabileceklerdir.