İstanbul Trabzon Evden Eve Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat (20)
İstanbul Rize Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
İstanbul Ordu Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017

İstanbul Trabzon evden eve nakliyat işlemi Kolumanlar Nakliyat ile artık çok kolay. Türkiye’nin her noktasına eşyalarınızı sigortalı, ambalajlı ve en uygun fiyatlı olarak güvenli bir şekilde taşımaktayız. Komple ev taşıma hizmetimizin yanında parça eşya taşıma ve ofis malzemelerinizi taşıma işlemlerinizi de sizler için taşımaktayız. Şirket politikamız olarak odağımıza müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize çok daha kaliteli ve güvenli hizmetler sunmaktan gurur duymaktayız.

Kolumanlar Nakliyat Kimdir?

                1995 yılında İstanbul Maltepe’de kurulan bir aile şirketiyiz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar Türkiye’nin dört bir yanına evden eve nakliyat, şehirler arası eşya ve ofis malzemeleri taşımacılığı ve parça eşya taşımacılığı hizmetlerimiz ile müşterilerimizle buluşmaktayız. 1995 yılından günümüze kadar geçen süre boyunca sürekli kendimizi yenileyerek her çağda müşterilerimize ayak uydurmayı Kolumanlar Nakliyat olarak kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. 2000 yılından sonra gelişen teknolojiyi de kullanarak müşterilerimize daha geniş bir taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Örneğin, İstanbul Trabzon evden eve nakliyatın yanı sıra şehir içi taşımacılık, ev eşyası ve ofis malzemeleri depolama hizmetlerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Gelişen teknolojiye ayak uyduran uzman kadromuz ile müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz tarihten bu zamana kadar edindiğimiz tecrübeler ışığında eşyalarınızı en uygun maliyetli ve sigortalı bir şekilde taşımaktayız. Ödeme koşullarımız siz değerli müşterilerimizi zorlamadan aylık taksitli veya peşin ödeme koşullarımız ile profesyonelce sizlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Ev ve ofis eşyası depolama hizmetimiz sayesinde kullanmadığınız dairenizdeki eşyalarınızın hen çalınması derdinden kurtulmuş olacaksınız hem de vereceğiniz kira parasından daha da ucuza firmamız tarafından depolanmış olacak.

Eşyalarınız Koluman Nakliyat İle Emin Ellerde

                Müşterilerimiz eşyalarını bizimle taşımak konusunda anlaştığında müşterilerimizin istediği gün ve saatte eşyalarını ambalajlamakla işe başlıyoruz. Araçlarımızda bütün eşyalarınızı paketleyecek şekilde içi kıraft kağıtlı ve dış tarafı boncuklu olan malzemeler bulundurmaktayız. Bu malzemelerle paketlediğimiz eşyalarınızı aracımıza düzenli bir şekilde yüklemekteyiz. Yükleme işlemi bittikten sonra firmamızda çalışan yetkili personellerimiz tarafından daha önceden hazırlanmış olan eşya depolama sigorta poliçesini size vermekteyiz. Eşyalarınız teslim edilmesi için anlaşılan tarihte teslim edilmesi gereken yere titizlikle çıkartılarak yerlerine yerleştirilir ve monteleri yapılarak sizin için kullanıma hazır hale getirilir.