İstanbul Rize Evden Eve Nakliyat

İstanbul Iğdır Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
İstanbul Trabzon Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (20)

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine A’dan z’ye pek çok alanda taşımacılık hizmeti veren biz Kolumanlar Nakliyat olarak 1995 yılında İstanbul Maltepe’de bir aile şirketi olarak nakliyat sektörüne adımımızı attık. Kurulduğumuz ilk zamanlardan bugüne kadar şirketimiz, yurt içindeki İstanbul Rize evden eve nakliyat gibi hemen hemen her noktaya evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat, parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. 2000 yılından sonra gelişen teknoloji ve artan taşımacılık talebi ile birlikte müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek adına ev eşyası ve ofis malzemeleri depolama gibi hizmetleri de siz müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlarla sunmaktayız. Biz Kolumanlar Nakliyat olarak siz müşterilerimizin arz ve taleplerini ön planda tutarak profesyonel eşya taşımacılığı hizmetleri lle karşınızdayız. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Taşımacılık Faaliyetlerimiz Nelerdir?

                Kuruluşumuzdan bu zamana kadar geçen süre boyunca edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda siz müşterilerimize uygun maliyetli ve sigortalı olarak İstanbul Rize evden eve nakliyat gibi şehirler arası ev taşımacılığı, ev eşyası taşımacılığı, eşya depolama gibi bir çok hizmet sunmaktayız. Biz Kolumanlar Nakliyat olarak uzman personel kadromuz ile 7/24 son çıkan malzemeleri kullanarak sizlere hizmet vermekten gururu duymaktayız. Siz müşterilerimizi yormadan ve maddi açıdan sıkıntıya sokmadan aylık ya da peşin ödeme koşullarıyla hizmet vermekteyiz. Şirketimizin bünyesinde 7/24 hizmete hazır bulunan uzman personelleri, tecrübeli şoförleri, marangoz ustaları ve tesisatçılar bulunmaktadır.

Kolumanlar Nakliyat’ın Temel İlkeleri Nelerdir?

                Kolumanlar Nakliyat, geniş araç filomuz ve tecrübeli personellerimiz ile taşımacılık işlemini en güvenli ve en kapsamlı olarak sigortalı şekilde yapmaktayız. Müşterilerimize taşıma işlemini zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmek temel ilkelerimizden birisidir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizin başında yer almaktadır. Teknolojik gelişmeler ve müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hem müşterilerimize karşı sorumluluk bilincimizi geliştiriyoruz hem de bünyemizde sürekli gelişiyoruz. Böylece bünyemizde çalışan personellerimiz de uzmanlık alanlarında teknoloji ile beraber kendilerini de geliştirmektedirler. Son yıllarda tamamen müşteri odaklı olarak çalıştığımız için yönetim kadromuzda duyarlı bir şekilde uzun vadeli hedefler belirlemektedir.