İstanbul Ordu Evden Eve Nakliyat

İstanbul Trabzon Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (23)
İstanbul Kars Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017

Biz Kolumanlar Nakliyat olarak 1995 yılında İstanbul’un Maltepe ilçesinde bir aile şirketi olarak taşımacılık sektörüne adımımızı attığımız ilk günden itibaren siz müşterilerimizle en iyi hizmeti vermek için her gün kendimizi geliştiriyoruz. Kolumanlar Nakliyat, İstanbul Ordu evden eve nakliyat gibi şehirler arası taşımacılık, şehir içi taşımacılık, parça eşya taşımacılık ve eşya depolama gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Geniş araç filomuz ve uzman kadromuzla taşımacılık ve depolamada en iyi ve en güvenilir hizmetin yanı sıra en ekonomik hizmeti hedefleyen firmayız. Taşınacak malzemeye en uygun dışı boncuklu ve içi kraft kağıtlar ile eşyalarınız zarar görmeden taşınacak noktaya götürmekteyiz. Ayrıca tüm malzemeleriniz taşıma ve depolama sırasında sigortalanmanın yanı sıra de-monte ve monte işlemleri uzman personellerimiz tarafından yapılır.

Ev Taşımak Hiç Bu Kadar Kolay ve Ekonomik Olmamıştı!

                Müşterilerimizin bütçelerine en uygun nakliye ve depolama fiyatları, aylık taksitle ve peşin ödeme seçenekleriyle ekonomik olarak hizmet vermekteyiz. Örneğin İstanbul’dan Karadeniz’in en güzel şehirlerinden olan Ordu’ya evden eve nakliyat yapacaksanız bize uğramadan karar vermeyin. Bünyemizde 7/24 hazır bulunan uzman personellerimiz, tecrübeli şoförlerimiz, marangoz ustalarımız ve tesisatçılarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Müşteri odaklı bir nakliyat şirketi olduğumuz için koşulsuz müşteri memnuniyetimiz, müşterilerimizin arz ve taleplerine duyarlı yönetim kadromuz ve müşterilerimize karşı sorumluluk bilincimiz en temel ilkelerimizden birisidir. Bunun yanı sıra teknolojik gelişmeleri uzmanlığımızla birleştirdiğimiz için sürekli gelişmekteyiz ve personellerimizde oldukça profesyoneldir.

Parça Eşyalarınızı Taşımak Bizim İşimiz!

                İnternet sitemizden bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde expertiz personellerimiz evinize gelerek taşınacak olan malzemelerin miktarını, eşyalarınız için kullanılacak malzemelerin sayısını ve taşınacak araçta kaç metre küplük bir alan kaplayacağını detaylı bir şekilde hesaplayarak sizlere sunarlar. İki taraflı anlaşılması durumunda ekibimiz sizin belirlediğiniz gün ve saatte gelerek eşyalarınızı alır ve teslim edilecek noktaya kadar götürür. Herhangi bir şehirden  diğer bir ile ya da ilçeye beyaz eşyalar, koltuk takımı, vitrin takımı gibi parça eşyalarınızı güvenli ve ekonomik bir şekilde taşımak bizim görevimizdir. Araçlarımız toplanan eşyalarla bir araya getirilerek taşıma işlemini yaptığı için gayet ekonomik olacaktır.