İstanbul Muş Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
İstanbul Kırşehir Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017

Şehirlerarası nakliyat olarak hizmet veren pek çok farkı firma bulunsa da, elbette ki firmaların verdiği hizmetler dahilinde seçimlerde değişimler görmek mümkündür. Genel olarak taşımacılık firması olarak kurulan firmalar, sadece araç desteği verirken, maalesef ev sahiplerinin eşyaları kendi imkânları ile araçlara yükleme işlemleri oldukça yorucu olabilmektedir. Sizlere sektörde öncü firma olarak hizmetlerimizi sunarken, ‘’ Kolumanlar Nakliyat ‘’ olarak; firma personellerimiz dahilinde, eşyalarınızı kendimiz araçlara yükleyerek, yeni adreslere de yine kendimiz çıkartarak, hizmetlerimize devam ediyoruz.

Elbette ki verdiğimiz hizmetler sadece bununla sınırlı değil. Sizler, İstanbul muş evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanırken, elbette ki bazı mobilya ürünlerinizin de- monte hale getirilmesini istiyorsunuz. Gayet normal olarak; daha güvenli taşınabilmeleri üzerine büyük mobilya ürünlerinin de- monte hale getirilerek paketlenmesi gerekecektir. Böylelikle firmamız dahilinde hizmet veren marangoz ustaları ile mobilya ürünleriniz de- monte hale getirilerek, paketlenecek ve sonrasında firma araçlarımıza yüklenerek taşıması yapılacaktır.

Güvenli ve kaliteli taşımacılık

Genel olarak taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bazı tedirginlikleri bulunmaktadır. Acaba, taşıma esnasında eşyalarımıza her hangi bir zarar ya da hasar gelecek mi? Bu durumda müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, kalite ve güveni bir arada tutarak, eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Böylelikle eşyalarınızın her hangi bir maddi hasar alması durumunda da sorumluluk üstlenirken, müşterilerinin mağduriyetlerini gidereceklerdir. Bu durumda da gayet normal olarak müşterilerimiz gönül rahatlığı ile eşyalarını firmamıza teslim edebiliyor.

Hızlı ve iyi teslimat

                Müşterilerimizin eşyalarını hangi gün, hangi saatte teslim edileceği, öncesinden belirlenerek, firma yetkililerimize iletilmesi durumunda, hiçbir vakit kaybetmeden, İstanbul muş evden eve nakliyat çalışanlarımız eşyaları teslim almak adına adreslere geleceklerdir. Sonrasında ise yine firma personellerimiz devreye girerek, hızlı bir şekilde eşyalarınızı paketleyerek, güvenli bir hale getireceklerdir. Son olarak ise yeterli sayıda elemanlarımız birlikte hızlı bir şekilde eşyalarınızı araçlara yükleyerek, istenilen tarih ve saat ele alınarak, yeni adreslere teslim edebilecektir.

Eğer ki hizmet detayları ve fiyat listesi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, ‘’ Kolumanlar Nakliyat ‘’ ilgili departman ile iletişime geçebilmeniz mantıklı olmaktadır.