İstanbul Mersin Nakliyat Firmaları

İstanbul Aydın Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (3)
Şehirler Arası Taşımacılık
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (13)

Son yıllarda taşımacılık sektöründe hizmet veren pek çok sayıda firma bulunsa da, elbette ki firma seçimi güvenli ve kaliteli taşımacılık adına oldukça önemlidir. Yanlış seçim yapılan bir firma ile anlaşmanız halinde, maalesef eşyalarınızın hasar görmesi ya da yıpranması durumlarında müşteri mağdur edilmektedir. Bazı firmalar ile yapılan sözleşmelerde, maalesef; eşyaların hasar alması durumunda bir hak talep etmek mümkün olmamaktadır. Bundan dolayı da tercih ettiğiniz firmanın hizmet yılına, hizmet çeşitlerine ve hizmet detaylarına iyice göz atmanız tavsiye edilmektedir. Sizlere bu yazımızda, İstanbul Mersin nakliyat firmaları sorularınıza yanıt verecek olurken, ‘’ Kolumanlar Nakliyat ‘’ olarak verdiğimiz hizmetlerden de bahsedeceğiz.

Ülkenin her yerine hizmet

Bizler, 1995 yılında İstanbul Maltepe’ de kurulmuş olup, yıllardır yenilikçi düşünce tarzımız ve son teknoloji araçlarımız ile müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız. Elbette ki sadece araç desteği vermiyoruz. Araç desteğinin yanı sıra; tecrübeli şoför, marangoz ustası, tesisat ustası, taşıma personeli, paketleme personeli, eşya depo alanları ve parça eşya taşıma gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bu desteklerin her birini, firmamız dahilinde alabilmeniz mümkün olurken, ödeme kolaylıklarından da yararlanabilmeniz mümkün olmaktadır.

Eşyaları kendimiz taşıyoruz

Elbette ki evden eve taşınmanız durumunda, eşyaların üst katlardan indirilmesi ve araçlara yüklenmesi oldukça zordur ve vakit alır. Bu durumda sizlerin memnuniyetini kazanmak adına, verdiğimiz hizmetler arasında, eşyaların firmamız dahilinde üst katlardan indirilmesi ve araçlara yüklenmesi hizmetleri de yer almaktadır. Böylelikle hiçbir eşyaya elinizi bile sürmeden taşınmanız mümkün olacaktır.

Sizlerde İstanbul Mersin nakliyat firmaları arasından seçimlerinizi yaparken, bu özelliklere kesin olarak dikkat etmelisiniz. Aksi taktirde, maalesef eşyaların her birini kendi imkânlarınız dahilinde araçlara yüklemek zorunda kalabilirsiniz. Bizler ‘’ Kolumanlar Nakliyat ‘’ firması olarak, İstanbul’dan Mersin’ e ya da daha pek çok il, ilçe ve semte hizmet vererek, istek ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktayız.

Sigortalı taşımacılık

Yine tercih edilme sebeplerimizden birisi de, elbette ki taşımacılık hizmetlerinin sigorta kapsamında olmasıdır. Böylelikle taşıma sürecinde eşyalarınızın başına gelebilecek olumsuz durumlar, firma ve firma personelleri sorumluluğunda olurken, müşteri mağduriyetleri giderilecektir. Tabi ki ilk olarak bu konu hakkında firma yetkililerimizden daha detaylı bilgilere ulaşmanız her zaman tavsiyelerimiz arasında yer alıyor.