İstanbul Edirne Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmit Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
İstanbul Bilecik Arası Nakliyat
Mayıs 30, 2017

İstanbul’ da kurulmuş olan firmamız, yıllardır; Türkiye’ nin 7 bölgesine de hizmet vermeye devam etmektedir. Hem kısa mesafeli taşımacılık hem de uzun mesafeli taşımacılık sektöründe öncü firmalar arasında yer alırken, elbette ki verdiğimiz hizmetler ile birlikte müşteri memnuniyetini yıllardır kazanmış durumdayız.

1995 yılından günümüze kadar taşımacılık sektöründe en iyi isimler arasında almayı başardık. Elbette ki bu başarı, müşterilerimize verdiğimiz önem, değer ile birlikte kalite ve güven anlayışını da bir arada tutmamız ile orantılıdır. Sizlerde artık taşımacılık sektöründe hizmet veren amatör ve genel olarak sürekli sorunlar yaşatan firmalardan hizmet almak yerine, uygun fiyatlar, kalite ve güven hizmetlerini İstanbul Edirne evden eve nakliyat için de hizmet veren ‘’ Kolumanlar Nakliyat ‘’ firmamızdan alabilirsiniz.

Nasıl hizmet veriyoruz?

Hizmetlerimiz, sadece taşıma aracı temini ile sınırlı değildir elbette ki. Firmamız dahilinde verdiğimiz pek çok farklı hizmet, müşterilerimize kolaylıklar sağlarken, hem vakitten hem de nakitten tasarruf edebilmelerine yardımcı oluyor. Firmamız dahilinde personellerimiz şu şekilde sıralanabilir.

  • Şoför
  • Eşya paketleme personelleri
  • Eşya depolama personelleri
  • Eşya taşıma personelleri
  • Marangoz ustası
  • Tesisat ustası

Gördüğünüz gibi kadromuz, her işlem için ayrılmış olurken, uzman kadro desteğini sizlere sunmaktayız. Eğitimlerini almış ve yıllardır bu sektörde hizmet veren tecrübeli elemanlardan firmamızı güçlendirerek, hizmetleri hızlı bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Eşyalarınızı paketliyor ve biz taşıyoruz

Daireleriniz en üst katlarda olabilir. Eşya taşımak gerçekten gözünüzü korkutmuş olabilir. Hiç merak etmeyin. Eşyalarınızı paketleyerek, firma personellerimiz dahilinde, kendi araçlarımıza kendimiz yüklüyoruz. Büyük mobilyalarınızı da yine marangoz ustalarımız ile birlikte de- monte hale getirerek, taşımasını böyle gerçekleştiriyoruz. Yine İstanbul Edirne evden eve nakliyat hizmetlerinden sonra, de- monte hale getirdiğimiz eşyalarınızı da istediğiniz noktalara sabitleyerek, montajlarını yapıyoruz. Hiçbir sorun yaşamadan, eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyarak, hizmetleri sonlandırmaktayız.

Aylık taksit planı oluşturun

Eğer ki ev taşıması, kirası, satın alması ya da diğer eşyaların satın alınması çok fazla ekonomik sorun oluşturduysa, sizlere bu dönemlerinizde yardımcı olmak adına, aylık ödeme planları oluşturabiliriz. Yine peşin ödeme imkânlarından da yararlanabileceğiniz gibi, aylık olarak taksit imkânlarından da faydalanarak, ödemelerinizi daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.