İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma

nakliyat
Müşteri Yorumları
Mayıs 29, 2017
İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017

Ülkemizde, lojistik sektöründe pek çok farklı gelişim bulunurken, firmamız, bu sektörde öncü isimler arasında yer almaktadır. Yıllardır uzman kadrosu ve yeni araçları ile taşımacılık sektöründe sağlam adımlar atarken, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile hizmetlerimize devam etmekteyiz.

İstanbul’ da bulunan merkezimiz ile birlikte, ülkenin pek çok noktasına taşımacılık hizmetlerini sunuyoruz. Evden eve nakliyat ele alındığında, eşyalarınızın güvenle ambalajları yapılarak, belirtilen adresten alınıp, bildirilen adreslere istenilen tarih ve saatlerde teslimatları yapılmaktadır. Elbette ki eşyaların daha güvenli ve özenle taşınması adına, firma personellerimiz gerekli eğitimlerden geçirilmiş olurken, zamanında teslimat hizmetlerimiz ile müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını da karşılamaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetleri

Evden eve nakliyat hizmetlerinde; İstanbul bursa parça eşya taşıma hizmetlerimizde bulunmaktadır. Yine tüm ev eşyalarının taşınabilmesi mümkün olurken, belirttiğiniz ev adreslerinden ya da iş adreslerinden, parça eşyalarınız, ofis eşyalarınız ya da diğer beyaz eşya, piyano gibi değerleri eşyalarınızın da taşıma hizmetlerini üstlenmekteyiz.

Hizmet sınırlarımız

Her ne kadar bu yazımızda, İstanbul- Bursa arası taşımacılık bilgileri sunulsa da, elbette ki hizmet sınırlarımız sadece bununla sınırlı değil. Ülkemizde yer alan pek çok şehir, ilçe, semt, köy ve mahallelere de İstanbul bursa parça eşya taşıma hizmetlerimiz gibi diğer hizmetlerimizi de sunmaktayız.

Diğer hizmetlerimiz

İstanbul’ da merkezi bulunan Kolumanlar Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimize daha farklı hizmetlerimiz ile de yardımcı oluyoruz. Verdiğimiz hizmetler aşağıda ki gibi sıralanmış olurken, tüm hizmet kategorilerimiz şöyledir.

  • Ofis taşıma hizmetleri
  • Piyano taşıma hizmetleri
  • Şehirlerarası nakliyat hizmetleri
  • Parça eşya taşıma hizmetleri
  • Fuar taşıma hizmetleri

Hizmet detayları ve iletişim

Eğer ki, hizmet detayları ve tüm diğer hizmet bilgilerimize ulaşmak istiyorsanız, firma yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İletişim adreslerimiz, ana sayfa üzerinde bulunan araç çubuğunda yer alırken; firmamız ile iletişime geçmek üzere; Esenkent mahallesi atlas sk. tanrıyar sitesi no/1  dükkân 5/d  MALTEPE adresimizi ziyaret edebilir ya da  0216 589 17 55 (pbx) – 0533 209 65 07- 0554 666 53 12 – 0530 029 50 49 numaralarımızdan her hangi biri ile görüşme sağlayabilir, fiyat bilgileri hakkında destek alabilirsiniz.