İstanbul Bursa Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (2)
İstanbul Yalova Arası Nakliyat
Mayıs 30, 2017

                Lojistik sektörü, her yıl kendini geliştiren ve firmalara bağlı olarak müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak, hizmet sektörü içerisinde yer almaktadır. Evden eve nakliyat hizmetlerinde, elbette ki firma seçiminde bazı özelliklere dikkat etmek önemlidir. ‘’ Kolumanlar nakliyat ‘’ olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bahsetmemiz gerekirse, aşağıda yer alan bilgilere göz atmanız doğru olacaktır.

Hizmetlerimiz nelerdir?

Her ne kadar bu yazımızda; İstanbul bursa evden eve nakliyat hakkında bilgiler sunacak olsak da, yine parça eşya nakliyesi gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Tüm diğer hizmetlerimiz ise aşağıda ki gibi oluyor.

  • Ofis taşıma hizmetleri
  • Piyano taşıma hizmetleri
  • Şehirlerarası nakliyat hizmetleri
  • Parça eşya taşıma hizmetleri
  • Fuar taşıma hizmetleri

Ofis taşıma hizmetleri hakkında

Belirli bir bölgede yer alan ofis adresinizi, başka bir adrese taşımak ve bunun yanı sıra elbette ki eski ofis eşyalarınızı da tekrar kullanmak istiyor olabilirsiniz. Bu durumda, Kolumanlar nakliyat olarak, bizler ile iletişime geçebilir, ofisinizde yer alan ve istediğiniz tüm ofis eşyalarını, güvenli ve hızlı bir şekilde paketleyerek, istediğiniz adreslere taşımamızı sağlayabilirsiniz.

Ambalaj yaparken, güvenli bir taşıma hizmetini ele alıyoruz. Bunun için özel olarak hazır halde bulundurduğumuz ambalaj ürünlerini tercih ederken, yine taşıma esnasında her hangi bir hasar görmemesi üzerine, firma araçlarımıza özenle yerleştirmekteyiz. İstediğiniz tarih ve saat göz önünde bulundurularak, firma personellerimiz ile birlikte ambalaj, indirme, yükleme ve tekrar yerleştirme gibi hizmetlerimizi sunuyoruz.

Şehirlerarası nakliyat hakkında

Her ne kadar hizmet merkezimiz İstanbul’ da olsa da, ülkemizin pek çok bölgesine nakliye hizmetlerimizi sunmaktayız. Bu konuda en detaylı ve doğru bilgileri almak üzere, firma yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. İstanbul- Bursa arası hizmetlerden yararlanabileceğiniz gibi, Yine İstanbul- İzmir ya da İstanbul – Ankara gibi tüm şehir, semt ve köylere de sunduğumuz taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bahsettiğimiz İstanbul bursa evden eve nakliyat detaylarından haberdar olabilmek üzere, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Piyano taşımacılığı

Maddi ve manevi değeri yüksek olan, ağırlıkları da oldukça taşıması zor ise, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz, güvenli ve hızlı teslimatlarımızdan faydalanabilirsiniz. De- monte hale getirerek, güvenli ve sağlam bir şekilde istenilen adrese teslim ettikten sonra yine istenilen yerlere montajını yaparak, kurulumlarını gerçekleştirebiliriz.