İstanbul Bilecik Arası Nakliyat

İstanbul Edirne Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (35)
İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017

Ülkemizde yıllardır taşımacılık sektöründe hizmet veren firmalar bulunurken, elbette ki bunlar arasından seçim yaparken, hizmet detaylarına göz atmak önemlidir. Kimi firmalar, sadece araç desteği verirken, kimi firmalar da hem araç desteği hem de eşyaların evlerinizden araçlara yüklenmesi hizmetlerini sunmaktadır. Elbette ki ev eşyalarınızı araçlara kendi imkânlarınız ile yüklemeniz oldukça güç ve yorucu. Oldukça uygun fiyatlara, hiçbir eşyaya elinizi sürmeden yeni adreslere taşınmasını talep ediyorsanız eğer; bu durumda, firmamız ile iletişime geçmeniz sizler için oldukça mantıklı olacaktır. Çünkü bizler; ‘’ Kolumanlar Nakliyat ‘’ olarak, taşımacılık hizmetlerini en iyi şekilde sizlere sunarak, tüm imkânlarımızdan faydalanmanızı sağlıyoruz.

Firma personellerimiz paketliyor

                Elbette ki taşınması gereken eşyaların, güvenli bir şekilde paketlenmesi ve araçlara yüklenmesi gerekmektedir. Böylelikle de firma personellerimiz eşyalarınızı ilk olarak güvenli bir şekilde paketlemektedir. Paketleme işlemi bittikten sonra ise, yine araç içerisinde kullanılan güvenlik ekipmanları kullanılarak, sağlam ve sabit bir şekilde araçlar içerisine yüklemesi gerçekleştirilecektir. Böylelikle de İstanbul Bilecik arası nakliyat hizmeti süresinde, eşyalarınız her hangi bir hasar ya da yıpranma ile karşı karşıya kalmayacaktır.

Sigortalı taşımacılık hizmeti

Aslında pek çok firma bu konuda hizmet veriyor demek biraz zor olacaktır. Fakat İstanbul Maltepe’ de 1995 yılında kurulmuş olan firmamız, müşteri memnuniyetini, kalite ve güven anlayışını her daim bir arada tutma amacı ile yıllardır verdiği hizmet ile taşımacılıklar sigorta kapsamında gerçekleşmektedir. Eşyalarınız, sigortalı ve garantili bir şekilde taşınarak, taşıma esnasında eşyaların başına gelebilecek her hangi bir sorun dahilinde sorumluluk firmada olacaktır. Sorumluluk yine firma personelleri kapsamında olurken, eğer ki firmamızdan kaynaklı olarak eşyalarınızda her hangi bir maddi hasar söz konusu olacak olursa, bu durumda sizleri mağdur etmeden, hizmetlerimizi sunacak olmamız da tercih sebeplerimiz arasında.

Ödeme kolaylığı

Yukarıda bahsettiğimiz hizmetlerimizin yanı sıra, İstanbul Bilecik arası nakliyat ya da Türkiye’ nin her hangi bir bölgesi için alacağınız hizmetlerde, peşin ödeme avantajları olduğu gibi, kolay ödeme imkânları da sizlere sunulacaktır. Aylık ödeme planları oluşturularak, taksitli ödeme imkânı sizler ile paylaşılacak, daha rahat bir ödeme yapmış olacaksınız.