İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat

İstanbul Bilecik Arası Nakliyat
Mayıs 30, 2017
İstanbul Aydın Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (35)

Yenilikçi düşünce tarzı ile müşterilerine hizmet veren firmamız, 1995 yılında İstanbul Maltepe ‘ de kurulmuş olup, 1995 yılından günümüze kadar, uzman kadrosu ve geniş araç filosu ile nakliye hizmetlerini en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.

Müşteri memnuniyetini, kalite ve güven anlayışı bir çatı altında toplaması ile yıllardır ülkenin pek çok farklı yerine hizmet vermiş bir firmayız. Elbette ki uzun ve kısa mesafeli taşımacılık sektöründe en iyi firmalar arasında yer almamızın sebebi de, taşımacılık hizmetlerimizi sigortalı olarak gerçekleştirmemizden kaynaklanmaktadır. Örnek olarak; İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsunuz, peki, firmamızın verdiği hizmetlerin detayları hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz?

Personel desteği

Genel olarak bazı taşımacılık firmaları, sadece araç desteği sunmaktadır. Bizler, ‘’ Kolumanlar Nakliyat ‘’ olarak, hem araç desteği hem de personel desteği vermekteyiz. Yani, eşyalarınızı araçlara kendi imkânlarınız ile yüklemenize gerek yok. Bu kapsamda hizmet veren taşıma personellerimiz devreye girerek, ilk olarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde paketlemektedirler. Paketlemesi yapılan eşyalar ise, diğer personellerimiz dahilinde güvenli bir şekilde araçlarımıza hızlı bir şekilde yüklenmektedir. Sonrasında ise belirttiğiniz saatler ele alınarak, yeni adreslere gönderilmesi adına yolculuk başlamaktadır.

Marangoz ustası desteği

Bildiğiniz gibi, genel olarak büyük mobilya ürünleri, maalesef montaj halinde taşınması mümkün değildir. Bu durumda da sizleri zorlu dakikalardan kurtararak, marangoz ustalarımızı devreye alarak, montaj halinde olan ürünleri, de- monte hale getirerek, sonrasında paketliyoruz. De- monte halinde olan parçaları da güvenli bir şekilde araçlarımıza yükledikten sonra, taşıma işlemini başlatıyoruz.

Kurulum ve montaj

Yukarıda bahsettiğimiz de- monte hale getirdiğimiz ürünleri ise, yeni adreslerinde tekrar birleştirerek, istediğiniz noktalara sabitleme hizmeti de vermekteyiz. Elbette ki bunun yanı sıra isteğinize göre, tesisat ustalarımızı da devreye alarak, yeni evlerinizde her hangi bir tesisat sorunu için destek verdiğimizi de bilmenizi isteriz. Bu durumda da yeni adreslerinizde, tesisat ustası aramak zorunda kalmadan, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırabileceksiniz.

Taksitli ödeme

Aldığınız, İstanbul Balıkesir evden eve nakliyat hizmeti sonrasında, ödeme kolaylığından da yararlanabilmeniz mümkündür. Peşin ödeme özelliklerimiz bulunduğu gibi, aylık taksit planı oluşturarak, sizlere rahat bir ödeme imkânı sunuyoruz. Detaylar için firmamız yetkilileri ile iletişime geçebilir ya da İstanbul Maltepe’ de bulunan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz.