İstanbul Aydın Evden Eve Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat (35)
İstanbul Balıkesir Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (13)
İstanbul Mersin Nakliyat Firmaları
Mayıs 30, 2017

Marmara bölgesi İstanbul Maltepe merkezli olan nakliye firmamız, 1995 yılında kurulmuş olup, yıllardır yenilikçi düşünce anlayışı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Elbette ki İstanbul merkezli olan firmamız, ülkenin 7 bölgesine de taşımacılık hizmetlerini sunmaktadır. Yine Ege Bölgesinde bulunan Aydın şehrine de evden eve nakliyat hizmetlerimizi sunarken, İstanbul Aydın evden eve nakliyat hizmetleri için şu bilgilere ulaşabilirsiniz.

Eşyalarınızı kendimiz indiriyoruz

Aslında şehirlerarası ve evden eve taşınma durumunda en zorlu dakikalar, eşyaların üst katlardan indirilip, araçlara yüklenmesi ile geçmektedir. Bu durumda firmamız sizlere profesyonel bir hizmet anlayışı sunarken, firma personelleri dahilinde eşyaların paketlenerek, üst katlardan indirilmesi ve araçlara yüklenmesi hizmeti de verdiğini bilmeniz gerekiyor. Böylelikle hiçbir eşyanıza elinizi sürmeden, evinizi yeni adreslerinize taşımanın keyfini yaşayabileceksiniz.

Güvenli ve hızlı teslimat

Elbette ki taşıma sürecinde eşyaların hasar görmesi ve yıpranma riski her daim bulunsa da, bu durumda müşteri memnuniyetini kazanmak adına, sigortalı taşımacılık hizmetlerimizi sunuyoruz. Böylelikle taşımacılık sürecinde eşyaların maddi bir hasar ile firma hatasından kaynaklı yıpranması durumunda, sorumluluk firma ve firma personellerinde olmaktadır. Böylelikle sigortalı taşımacılık anlayışı ile müşteriler mağdur edilmeden, hizmetler tamamlanmaktadır.

Evden eve parça eşya taşımacılığı

Genel olarak daha az eşyaların taşınması için tercih edilen bir sistemdir. Tek bir araç tahsis etmek yerine, büyük araçların belirlenmiş bölgelerini kiralayabilirsiniz. Böylelikle de daha uygun fiyatlar dahilinde bir taşımacılık hizmeti almış olacaksınız. Yani, İstanbul Aydın evden eve nakliyat hizmetleri içerisinde, birkaç parça eşyanızın taşınması da mümkün oluyor.

Piyano taşımacılığı

Maddi ve manevi değer bakımından yüksek olan piyanolar, ağırlığı ve ebatları bakımından planlı ve programlı olarak taşınması gerekmektedir. İlk olarak piyano modeline göre, sökülmesi gereken aksesuarları sökülerek paketlenir. Ayakları sökülerek, özel ambalaj ürünleri ile sağlam olarak paketlendikten sonra, parçalar güvenli bir şekilde araçlara yüklenir. Son olarak ise piyano gövdesi de gerekli kaplama malzemeleri ile paketlendikten sonra en az 5 kişi ile güvenli bir şekilde araçlara yüklenerek sabitlenir. Böylelikle müşteri memnuniyeti her zaman üst düzeyde tutulurken, sigortalı taşımacılık ile maddi ve manevi değeri yüksek olan piyanolarınızı da güvenli bir şekilde yeni adreslerinize ulaştırabilirsiniz.