İstanbul Adıyaman Evden Eve Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat (28)
İstanbul Urfa Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017
İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017

Çok eski yıllardan beri, müşterilerimize sunduğumuz hizmet ile birlikte, kalite, güven ve güvencenin adresi olarak, sizlere yardımcı olmaktayız. Evden eve nakliyat dediğinizde, İstanbul Maltepe merkezli olan firmamız, sizlere en iyi hizmeti sunmak ile görevli olurken, uzman kadrosu ve geniş araç filosu ile her daim hizmetleri sürdürmeye devam ediyor.

Şehirlerarası nakliyatta 1 numara

Asıl amacımız, şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde, müşterilerimizin asıl istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır. 1995 yılından günümüze kadar, ülkemizin pek çok farklı noktasına teslimat gerçekleştirmiş olup, sadece araç hizmeti değil de, bunun yanı sıra uzman ve tecrübeli elemanlarımız ile birlikte eşyalarınızın güvenle evlerinizden çıkarılması, araçlara yüklenmesi ve taşımacılığın yapılması gibi tüm hizmetleri sizlere sunmaktayız. Bu hizmetlerin içerisinde yine İstanbul Adıyaman evden eve nakliyat hizmetlerimizde bulunurken, bunun yanı sıra eşya depo sistemlerimiz de sizlere en iyi şekilde hizmet etmektedir.

Eşya depolama alanlarımız

Bazı müşterilerimiz, mevcut evlerinden çıktıktan sonra, belirli bir tarih aralığına kadar yeni bir ev adresi bulamadığı durumlarda sorunlar yaşıyorlar. Bu durumda da, eşya depolama alanlarımızı tercih ederek, eşyalarınızın güvenle saklanmasını ve muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Eşyalarınızı depolamadan önce ilk olarak özel olarak tercih edilen ambalaj ürünleri ile birlikte paketliyoruz. Sonrasında da güvenli bir şekilde depo alanlarımıza göndererek, sizlerin istediği zaman kadar saklanmasını sağlıyoruz. Böylelikle de yeni bir ev adresi bildirmeniz halinde de eşyalarınızı o adrese teslim ederek, yine firma elamanlarımızı kullanarak, eşyaları evlerinize çıkartıyoruz.

Mobilya ve koltuk takımları montajı

Genel olarak; İstanbul Adıyaman evden eve nakliyat firmalarında, mobilyalar ev sahibi tarafından de- monte hale getirtiliyor. Fakat bizler; ‘’ Kolumanlar Nakliyat ‘’ olarak, marangoz ustalarımız ile birlikte mobilyalarınızı kendimiz de- monte hale getirerek, paketledikten sonra firma araçlarımıza yüklüyoruz. Yine sonrasında yeni adreslerinizde, daha öncesinden de- monte hale getirilmiş olan, koltuk takımları ve diğer mobilya eşyalarınızı montajlayarak, istediğiniz bölgelere sabitliyoruz. Bu hizmetlerimiz de yine tercih sebebimiz olurken, bünyemizde bulunan tesisatçılarımız ile de evlerinizde her hangi bir tesisat probleminde de her daim hizmetlere hazır halde bulunuyoruz.