İstanbul Adana Evden Eve Nakliyat

İstanbul Denizli Arası Nakliyat
Mayıs 30, 2017
istanbul evden eve nakliyat (27)
İstanbul Gaziantep Evden Eve Nakliyat
Mayıs 30, 2017

Uzman  ve tecrübeli eleman kadromuz ve geniş araç filomuz ile 1995 yılından günümüze kadar sizlere en kaliteli, en güvenilir ve en ekonomik hizmetler vermekteyiz. İstanbul Adana evden eve nakliyat gibi şehirler arası taşımacılık, şehir içi taşımacılık, parça eşya depolama ve taşıma, ev eşyası ve ofis büro eşyası taşıma ve depolama gibi pek çok hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Bünyemizde 7 gün 24 saat sizin hizmetinizde bulunan uzman kadromuz bulunmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini garantilediğimiz hizmetlerimizde müşterilerimizin istekleri ve talepleri doğrultusunda ve ekonomik gelişmeler ile sürekli kendimizi yenilemek ve geliştirmekteyiz. Kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için ve bu hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat

                Başta İstanbul Adana evden eve nakliyat olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçeleri başta olmak üzere kasaba ve köylerine şehirler arası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bizimle nakliyat işleminizi gerçekleştirmeye kara vermeniz durumunda sizin belirlediğiniz gün ve saatte şirketimizin ücretsiz ekspertizi evinize gelerek eşyalarınızın sayısını, kullanılacak malzemeleri, yüklenecek aracı belirlemektedir. Belirlenen fiyatta anlaşmamız durumunda yine sizin belirlediğiniz gün ve saatte uzman personellerimiz ambalajlama malzemeleriyle sizin evinize gelerek ambalajlama işlemine başlamaktadır. Eşyalarınıza taşıma sırasında zarar gelmemesi için dışı boncuklu içi kıraftlı kağıt malzemelerle eşyalarınızı ambalajlamaktayız. Kırılacak malzemelerinizi araçlarımızda bulunan varillerle taşımaktayız. De-monte edilecek eşyalarınız da tarafımızca de-monte edilerek ambalajlanmaktadır. Bütün eşyalarınızın ambalajlanması bittikten sonra araçlarımıza titizlikle yüklenmektedir. Yükleme işlemi bittikten sonra daha önceden hazırlanan şehirler arası eşya depolama sigorta poliçesi sizlere verilecektir. Nakliye işleminin başlayacağı gün ve saatte tecrübeli şoförümüz tarafından belirtilen noktaya nakliyesi gerçekleştirilecektir. Varış yerine gelen eşyalarınız yine personellerimiz tarafından titizlikle taşınarak montaj işlemleri tamamlanır ve sizlere teslim edilir.

Ekonomik Çözümler ile İlden İle Taşınmak Artık Çok Kolay!

                Yükleme sırasından teslim anına kadar sigortalanan eşyalarınızı aylık taksitlerle veya peşin ödeme kolaylığı ile sizlerin bütçesini zorlamadan taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Her bütçeye uygun fiyatlarla ev taşıması Kolumanlar Nakliyatta artık çok kolay.